STRIDE

výživový doplnok novej generácie

Veľa športových koní, najmä starších, trpí opotrebovaním kĺbov od extrémnej fyzickej záťaže. Tradičný prístup k takýmto poškodeniam bolo tíšenie bolesti a potláčanie zápalu. Výskum ukázal, že takýto prístup iba maskuje tu načrtnutý problém.

STRIDE obsahuje kombináciu glukosamínu HCL, chondroitín sulfátu a biologicky dostupnej síry. Všetky tri tieto živiny sú potrebné pre viacero telesných funkcií.

STRIDE je doplnok výživy novej generácie pre zabezpečenie mobility. Dodáva dôležité živiny, ktoré môžu pomôcť koňom znášať úskalia tréningu a súťaží.

STRIDE je súbor účinných látok, ktorý kombinuje priaznivé účinky jednotlivých zložiek : Glucosamin HCL, Chondroitín sulfát a MSM.

  • Glucosamin HCL zvyšuje hladinu glykosaminglykanov (GAG) v kĺboch. Tieto GAG sú "stavebnými blokmi" v matrici chrupaviek. Glucosamin zvyšuje obsah hyaluronátov v kĺboch. Hyaluronát je základnou zložkou kĺbového mazu.
  • Chondroitín sulfát je prírodný "magnet na vodu" v kĺboch. Primerané množstvo Chondroitín sulfátu umožňuje kĺbom odolávať neustálemu tlaku a otrasom. Chondroitín sulfát tiež pohlcuje enzýmy "požierajúce chrupavku", ktoré sa nachádzajú v poškodených kĺboch.
  • MSM - Metylsulfonylmetán - je zdrojom biologicky dostupnej síry. Síra je potrebná na tvorbu spojovacích tkanív, takže MSM môže byť ako spoluúčinkujúci faktor ku Glucosaminu HCL a chondroitín sulfátu pri obnove chrupavkovitej matrice.

 

Zloženie - účinné látky : glucosamin HCL, metylsulfonylmetán, chondroitín sulfát

 

Dávkovanie :

STRIDE má byť pridaný do normálnej kŕmnej dávky.

Na začiatok: 50g denne po dobu 60-120 dní. Ďalej je vhodné podávať ako podporný program STRIDE MP.

Užívanie prípravku vykazuje skvelé výsledky !

 

Balenie : 30 x 50 g, prášok vo vrecúškach

 

STRIDE je doplnkové krmivo pre kone