Výživové doplnky pre psy a mačky predstavila spoločnosť TRM aj na Jarnom kongrese Slovenskej asociácie veterinárnych lekárov malých zvierat v Piešťanoch.

TRM je popredným európskym výrobcom výživových doplnkov pre domáce zvieratá, najmä kone a psy. Spoločnosť TRM bola založená v roku 1986 a jej sídlo je v írskom Curragh, v grófstve Kildare, ktoré je svetovo preslávené ako centrum dostihov a chovu anglického plnokrvníka. Dostihové kone v tréningu majú veľmi špecifické nutričné ​​požiadavky a problémy. Vďaka práci s tímom veterinárnych lekárov, farmaceutov, odborníkov na výživu zvierat a vedcov spoločnosť rýchlo získala povesť lídra vo vývoji a výrobe pokrokových produktov pre dostihové a športové kone.
Počas rokov výskumov bolo zistené, že veľa prvkov z technológií výživy pre kone môže byť významne prospešnými aj pre psov. Najvýraznejšie sa prejavili priaznivé účinky použitia doplnkov výživy na podporu kĺbov, kože a srsti, svalov ako aj na celkovú vitalitu psov.

TRM sa vždy hrdilo vo výrobe striktným dodržiavaním prísnych smerníc kvality. Používanie najmodernejších zariadení v súlade s HACCP systémom (bezpečnosť potravín) sa TRM stala jednou z prvých spoločností v priemysle výživy zvierat, ktorá získala EU licenciu pre výrobcov výživových doplnkov, premixov a minerálnych zmesí.

TRM venovalo prebiehajúci program vývoja nových a vylepšených výživových doplnkov vývoju doplnkov pre zlepšenie zdravia a aktívnu dlhovekosť psov na celom svete.

 


 

CANIGLO

LIQUID

pre

krásnu a zdravú

srsť Vášho psa