STRIDE MP

výživový doplnok pre udržanie mobility

STRIDE MP je program preventívnej výživy, ktorý môže zohrať ochrannú úlohu v boji s účinkami opotrebenia na zdravú chrupavku. Konské kĺby sú neustále podrobované absorbcii otrasov a tlaku. Čím rýchlejšie sa kôň pohybuje, tým väčšia je záťaž kĺbov. Chrupavka je "poslednou ochranou" pre konské kĺby, ktorá sa stretá neustále s otrasmi. Ak živiny pre tvorbu chrupaviek nie sú dostupné v požadovanom množstve, proces tvorby chrupavky sa naruší. Tak chrupavka stratí schopnosť obnovy - regenerácie.

Dodávanie STRIDE MP zabezpečí adekvátne dodávky živín požadovaných na ochranu celistvosti chrupavky a jej matrice. Tieto živiny zahŕňajú glukosamin, chondroitín sulfát a MSM.

  • STRIDE MP je dlhodobý program preventívnej výživy pre zabezpečenie mobility koní v záťaži.
  • STRIDE MP sa používa následne po podávaní prípravku STRIDE alebo po inom podobnom prípravku na kĺby, a to dlhodobo pre udržiavanie zdravej matrice chrupavky.
  • STRIDE MP je ochranná výživa kĺbov, ktorá môže byť zahrnutá do denného tréningového režimu všetkých koní.
  • STRIDE MP je ekonomicky efektívny doplnok výživy ideálny pre veľké tréningové centrály.
  • STRIDE MP obsahuje:     - Glucosamin HCL potrebný na tvorbu hyaluronátov. Hyaluronát je základnou zložkou kĺbového mazu

- MSM - Metylsulfonylmetán je zdrojom biologicky dostupnej síry. Síra hraje dôležitú úlohu pri tvorbe spojovacích tkanív.

- Chondroitín sulfát tvorí štrukturálnu zložku absorbujúcu otrasy v matrici chrupavky.

 

Zloženie - účinné látky : glucosamin HCL, metylsulfonylmetán, chondroitín sulfát

 

Dávkovanie :

STRIDE MP má byť pridaný do normálnej kŕmnej dávky.

Kone v záťaži : Po ukončení podávania prípravku STRIDE po dobu 60-120 dní, prípadne iného prípravku tomu zodpovedajúcemu, sa skrmuje dlhodobo jedno 20g vrecúško STRIDE MP denne.

Mladé kone : dlhodobo jedno 20g vrecúško STRIDE MP denne.

 

Balenie : 60x20 g, prášok vo vrecúškach

 

STRIDE MP je doplnkové krmivo pre kone