undefined

STRIDE HA SOLUTION

rýchlo účinkujúci doplnok výživy pre zlepšenie mobility

Všetky kone vo vysokom stupni záťaže sa stretájú s problémami, ktoré prináša každodenný tréning a súťaženie. Špeciálne sú zaťažované povrchy kĺbov vystavované enormným tlakom. Zdravé chrupavky a dostatočné množstvo synoviálneho mazu sú základným predpokladom, aby títo konskí atléti odolávali týmto tlakom. STRIDE HA obsahuje štyri zložky, ktoré zabezpečujú výživu pre zdravé chrupavky a kĺby. Je vytvorený tak, aby bolo zabezpečené výborné zúžitkovanie živín a zároveň je veľmi chutný, takže je dobre prijímaný aj ťažko kŕmiteľnými koňmi. Kŕmenie STRIDE HA nie je invazívne a majitelia a tréneri pri používaní tohto prípravku skonštatovali zlepšenie prejavu a súťaživosti svojich koní. Je výhodné podávať tento prípravok tiež starším koňom, ktorých kĺby boli vystavené záťaži po mnohé roky súťaží.

STRIDE HA SOLUTION je rýchlo účinkujúci tekutý prípravok na zabezpečenie výživy zdravých chrupaviek a kĺbov koni, s dodatočným prínosom vo podobe priaznivých účinkov kyseliny hyalurónovej.

  • kyselina hyalurónová je normálnou zložkou kĺbov, jej množstvo a kvalita sa redukuje pri ochoreniach kĺbov - synovitíde a osteoartritíde. Jednou z jej najvýznamnejších funkcií je zvyšovanie viskozity synoviálnej tekutiny (mazu), čo znižuje trenie medzi jednotlivými trecími plochami kĺbov a tak zabezpečuje správnu a hladkú pohyblivosť kĺbov.
  • Glukosamin HCL zvyšuje hladinu glykosaminglykanov (GAG) v kĺboch. Tieto GAG sú "stavebnými blokmi" v matrici chrupaviek. Glukosamin HCL zvyšuje aj obsah hyaluronátov v kĺboch. Hyaluronát je základnou zložkou kĺbového mazu.
  • Chondroitin sulfát je prírodný "magnet na vodu" v kĺboch. Primerané množstvo Chondroitin sulfátu umožňuje kĺbom odolávať neustálemu tlaku a otrasom. Chondroitín sulfát tiež pohlcuje enzýmy "požierajúce chrupavku", ktoré sa nachádzajú v poškodených kĺboch.
  • MSM - Metylsulfonylmetán - je zdrojom biologicky dostupnej síry. Síra je potrebná na tvorbu spojovacích tkanív, takže MSM môže byť ako spoluúčinkujúci faktor ku Glukosaminu HCL a chondroitín sulfátu pri obnove chrupavkovitej matrice

Zloženie - účinné látky : glukosamin HCL, metylsulfonylmetán, chondroitín sulfát, kyselina hyalurónová

Dávkovanie :

STRIDE HA SOLUTION má byť pridaný do normálnej kŕmnej dávky.

Zo začiatku 60 ml denne počas prvých 7 dní. Následne 30 ml denne.

Balenie : Nádoba s obsahom tekutého prípravku 1,183 l alebo 3,75 l

STRIDE HA SOLUTION je doplnkové krmivo pre kone