Pavo SpeediBeet

Repné rezky s krátkou dobou namáčania

Pavo SpeediBeet obsahuje vysokohodnotnú vlákninu, Ktorá podporuje zdravý tráviaci trakt. Repné rezky sú spracované špeciálnym patentovaným spôsobom (mikronizáciou) na jeden výnimočný kŕmny doplnok. SpeediBeet neobsahuje melasu a má veľmi nízky obsah cukru. Vďaka krátkemu času namáčania je možné tieto vločky podávať už po 10 minútach namáčania.

Pavo SpeediBeet má vysoký podiel rozpustnej vlákniny, najmä pektínu, čo znamená, že tieto vlákna sú ešte ľahšie stráviteľné ako seno. Preto je vynikajúcim zdrojom pomaly sa uvoľňujúcej energie – ideálnej pre športové kone. Prebiotické účinky pektínu podporujú rozmnožovanie zdraviu prospešných črevných baktérií, čo zlepšuje trávenie.

Bez škrobu a s nízkym obsahom cukru iba 5%, je ideálnym krmivom pre kone so sklonom ku schváteniu (laminitíde). Pavo SpeediBeet je odporúčané Nadáciou proti laminitíde.

 

Pavo 18Plus

Okolo veku 18 rokov sa organizmus koní mení. Látková výmena sa zhorší a trávenie pracuje menej efektívne. Najskôr to väčšinou ani nie je poznať, pretože veľa koní podáva vrcholové výkony aj v pokročilom veku. Potreby koní sa ale vekom tiež menia. Organizmus napríklad potrebuje viac bielkovín na udržanie kondície svalov a môže horšie spracovávať cukor. V momente, kedy sú zmeny už na pohľad viditeľné, je už proces starnutia organizmu dávno naštartovaný. Začnite teda kŕmiť správne krmivo včas!

Nemôžete žadnym spôsobom ovplyvniť, aby Váš kôň nezostarol. Ako zostarne, to rozhodnúť môžete.

Pavo 18Plus pokrýva nároky starnúcich koní bez toho, aby ich organizmus zbytočne zaťažoval. Toto bezprašné müsli pomáha Vášmu seniorovi zostať vitálnym a fit.

Pavo 18Plus je plnohodnotným kŕmením na každý deň.

Pavo 18Plus  v kombinácii s Pavo SpeediBeet je ideálne kompletné krmivo pre staršie kone aj v prípade, ak by nastali nejaké zubné problémy.

 


Pavo stavia vývoj vysoko kvalitného krmiva na fundovanom výskume a na spolupráci s majiteľmi koní.


Veľa majiteľov koní často premýšľa o tom, či sa starajú o svojho koňa tak, ako by sa mali. Vedia, že správna výživa je pre zdravie ich koní rozhodujúca. Či už majú kone na rekreačné vychádzky, pre vrcholový šport alebo je ich vášňou chov koní.
Pavo vyvíja vysokokvalitné výrobky a kŕmne koncepcie, ktoré boli starostlivo overené a vyskúšané v praxi. Všetky presne zodpovedajú potrebám jednotlivých koní, takže si nemusíte robiť starosti, či Váš kôň skutočne dostáva všetko, čo potrebuje. Naviac svoj výskum bežne robíme v spolupráci so špičkovými a nezávislými inštitúciami. Za výhodu tiež považujeme aj úzku spoluprácu s majiteľmi koní, pretože ľudia, ktorí s koňmi pracujú každý deň, poznajú ich potreby lepšie ako hocikto iný.
Svojim spôsobom je Pavo jedinečné a preto udáva tón na európskom trhu s krmivami pre kone. A tiež preto, že účinnosť našich výrobkov preukazuje mnoho šampiónov, ktorí ich používajú.

(Citát Anton Baarslag, generálny riaditeľ spoločnosti Pavo)


 Distribúcia Pavo 

Od 5.5.2014 prevzala spoločnosť VAFO PRAHA s.r.o. prostredníictvom svojej dcérskej spoločnosti CANVIT s.r.o. všetky aktivity pet food divízie spoločnosti Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o. Pet food divízia Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o. je výrobca a distribútor špecifických, doplnkových a kompletných krmív pre zvieratá, konkrétne pre psy, mačky, kone, holuby a exotické zvieratá, zahŕňajúce najmä sortiment značiek Canvit, Nutrican, Nutrihorse a Pavo.

Aj po tejto zmene budeme naďalej našim zákazníkom dodávať celý sortiment uvedených značiek.


Dajte ochutnať svojmu koníkovi !

Pavo 18Plus

Pavo 18Plus

Pavo SpeediBeet

Pavo SpeediBeet

Vyskúšajte nové krmivá Pavo


 


 

Ing.Ivan Slovák
zmluvný distribútor

Pavo - krmivá a kŕmne doplnky pre kone

Trstínska cesta 9
917 01 TRNAVA

Tel.: 0903/457859
E-mail: info@equisport.info