HOOFMAKER “S“ Concentrated pellets

Kompletný doplnok pre zdravé kopytá

HOOFMAKER Concentrated pellets obsahuje v dennej dávke 50g všetky látky potrebné na tvorbu, výživu a udržiavanie zdravých a pružných kopýt. Obsahuje vysokú hladinu biotínu (vitamín H) – 37,5g na 50g dávku prípravku a biologicky dostupnú síru, ktorá je nevyhnutná pre trvanlivosť a integritu keratín sulfátu, ktorý vytvára štrukturálnu matricu kopytnej rohoviny. Taktiež obsahuje vysokú hladinu zinku, ktorý je zložkou mnohých metaloenzýmov pôsobiacich v metabolizme bielkovín, a je dôležitý pre hojenie všetkých epidermálnych tkanív.

HOOFMAKER “S“ Concentrated pellets je bohatým zdrojom aminokyselín, ktoré sú základnými stavebnými prvkami bielkovín a rovnako aj vápnika, nevyhnutného pre súdržnosť kopytnej steny.

Granulovaná forma je ideálna pre vyberavých či prieberčivých jedákov a je vhodná pre kŕmenie vo veľkých stajniach iba jednou odmerkou denne.

 

Zloženie : Metionín, vápnik, zinok, meď, biotín, kyselina glutámová, arginín, kyselina asparagová, glycín, leucín, serín, prolín, lyzín, alanín, fenylalanín, treonín, tyrozín, valín, histidín, izoleucín, cistín

 

Dávkovanie :

Doplnkové krmivo pre kone HOOFMAKER S Concentrated pellets sa pridáva do normálnej kŕmnej dávky  

Všetky kone : 50 g denne

Pony a žriebätá : 50 g každý druhý deň

Pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov sa odporúča podávať HOOFMAKER S Concetrated pellets po dobu 180 dní.

Nová zdravá kopytná rohovina by sa mala pri korunke kopyta objaviť už po mesiaci.

 

Balenie : 3 kg, 10 kg

 

HOOFMAKER "S" concentrated pellets je doplnkové krmivo pre kone