Tak ako po minulé roky aj v roku 2019 bude TRM podporovať svojich partnerov.V roku 2018 sme podporili výstavy partnerských chovateľských klubov - Slovenský hovawart klub a Slovenský klub švajčiarskych salašníckych psov. Podporili sme tiež ďalšie podujatia ako napríklad Zimná záhorácka ziga kynológov, preteky KK Prešov II - Bikoš, preteky a skúšky Kynologický klub Šaľa, ...

 


TRM bolo opäť partnerom Klubovej výstavy Slovenského Hovawart klubu

 

TRM podporuje psíčkarsku komunitu na Slovensku

V roku 2016 spoločnosť TRM podporila celý rad kynologických podujatí, na ktorých prezentovala sortiment pet-produktov. V priebehu roka bola napríklad partnerom Slovenského hovawart klubu, Klubu priateľov a chovateľov nemeckých dôg, Branného viacboja kynológov, Záhoráckej zimnej ligy kynológov, Česko-slovenských pretekov hovawartov ... 

Aj v roku 2017 sme pripravení podporiť množstvo podujatí. Okrem toho podobne ako v Irsku sme pripravení podporiť mobiltu vodiacich psov pre nevidiacich a slabozrakých na Slovensku.  

Okrem osvedčeného prípravku na podporu mobility Stride Plus Liquid sa zvýšenej popularite v priebehu roka tešili najmä prípravky Canigest a Good as Gold.


TRM podporí HOVIFEST 2015

TRM sa dohodol na spolupráci so Slovenským hovawart klubom a podporí HOVIFEST 2015 - Klubové preteky a Klubovú výstavu 2015, ktoré sa konajú 1. a 2. mája v Podskalí pri Považskej Bystrici.


TRM partnerom Dogdancingu

Prvá decembrová nedeľa priniesla okrem iného premiéru podpory TRM jednému z najnovších kynologických odvetví – dogdancingu. Spoluprácu sme začali rozvíjať s občianskym združením  Tancujúce labky okolo Adriany Tomekovej a Viktórie Obetkovej, ktoré bolo organizátorom podujatia Vianočná psia show v kultúrnom dome Biely Kostol iba kúsok od Trnavy. V súťažiach sa predstavilo celkom 25 dvojíc z Maďarska, Českej republiky a Slovenska. Predpokladáme, že spolupráca s „tancujúcimi psíkmi“ sa bude ďalej rozvíjať aj v budúcnosti. 

 

Stride Plus Liquid – podpora mobility Vašich štvornohých miláčikov