Krmivá

Pavo ponúka krmivá v podobe granúl alebo müsli zmesí. Napriek tomu, že v zahraničí vrátane Českej republiky sa viac predávajú granulované krmivá, na Slovensku sú rôzne druhy müsli a granulované krmivá predávané v takmer rovnakom objeme.

Ako môžete zaistiť, aby váš kôň dostával všetko, čo potrebuje?

Produkty Pavo sú prispôsobené individuálnym potrebám vášho koňa.

Keď príde na kŕmenie, má každý kôň svoje vlastné potreby. Tie sú ovplyvnené nielen jeho každodennou prácou, ale tiež plemenom, spôsobom ustajnenia, vekom a zdravím. Pavo ponúka veľký rad starostlivo zvážených riešení, ktoré odpovedajú nejrôznejším potrebám zvierat. Od udržovacej diéty so všetkými dôležitými živinami a minerálmi až ku krmivu pre športové kone na vrcholovej úrovni, od systematického plánu odchovu žriebäťa až po kŕmne doplnky, ktoré podporujú vášho koňa a pomáhajú mu v špecifických situáciách. Táto brožúra vám pomôže objaviť rozsiahly sortiment výrobkov Pavo a tiež spôsob, ako zdravo kŕmiť svojho koňa. S vyrobkami Pavo si môžete byť istí, že váš kôň dostáva presne to, čo potrebuje. Ani príliš veľa, ani veľmi málo.

Pavo – história úspechu

Pavo bolo prvým holandským výrobcom krmiva pre kone. Jeho výrobky sú dnes dostať na celom svete a Pavo získalo vedúce postavenie na európskom trhu. Pavo dodáva 35 rôznych výrobkov vhodných pre každého koňa za každej situácie.


PAVO granule:

PAVO All-Sports

PAVO Basic Plus

PAVO Condition eXtra

PAVO Liga

PAVO Performance

PAVO Podo® LAC

PAVO Podo® START

PAVO Podo® GROW

PAVO musli:

PAVO 18Plus

PAVO Care4Life

PAVO Cerevit

PAVO Ease&Excel

PAVO Nature's Best

PAVO Slobber Mash

PAVO SportsFit

PAVO TopSport

PAVO Triple P

PAVO ostatné:

PAVO FibreNuggets

PAVO FibreBeet

PAVO Daily Fit

PAVO Daily Plus

PAVO MilkReplacer

PAVO SpeediBeet


Dajte ochutnať svojmu koníkovi !

Pavo 18Plus

Pavo 18Plus

Pavo SpeediBeet

Pavo SpeediBeet

Vyskúšajte nové krmivá Pavo